Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Birkaç gün önce başlayan ve Ev Avantaj tarifesine geçenleri kapsayacak şekilde düzenlenen “Hafta sonu Ceplerle Konuşmak Bedava” kampanyasının yanı sıra 2012’nin sonuna doğru başlayan Türk Telekom Bilgisayar Kampanyası sayesinde pek çok abone tarife değişikliği yapmanın yanı sıra Türk Telekom abonelikleri de başlattı. Peki bu kampanyaların içerikleri ile ilgili bilginiz var mı? Gelin hep birlikte kampanyaların ayrıntılarını ele alalım.

Türk Telekom Bilgisayar Kampanyası sayesinde Türk Telekom aboneleri, 24 veya 36 aylık taahhütlerde bulunarak kampanya dahilindeki diledikleri Casper veya Samsung modellerinden birine sahip olabilecek. Dizüstü modellerin yanı sıra Casper Ultrabook modelini de içeren bu kampanya sayesinde siz de yeni bir bilgisayara sahip olabilirsiniz.

Yukarıdaki Türk Telekom Bilgisayar Kampanyası’nın yanı sıra, en dikkat çekici kampanyalardan biri de 8 Şubat 2013’te başlayan “Ev Avantaj’a Geçenlere Haftasonu Ceplerle Konuşmak Bedava!” kampanyası! Ek ücret ve taahhüt olmaksızın Türk Telekom Ev Avantaj paketlerinden birine geçiş yapan tüm aboneler, 12 ay boyunca hafta sonları CEP TELEFONLARI ile ücretsiz olarak görüşebilecek. Ev telefonu kullanıcılarının belki de en büyük şikayetlerinin başında yer alan “GSM operatörlerini arama ücreti çok yüksek” ifadeleri artık bu kampanya sayesinde son bulacak!

Sonuç olarak yeni bir bilgisayar sahibi olmak veya hafta sonları cep telefonları ile ücretsiz görüşme yapmak için en avantajlı teklifleri Türk Telekom sunuyor. Siz de en kısa sürede Türk Telekom kampanyalarına katılarak bu avantajlara ortak olabilirsiniz.

ADSL kampanyaları

  • trk telekom kampanya
  • türk telekom kampanyaları
  • telekom bilgisayar kampanyası 2013
  • internet için telefon hattı şart mı
  • türk telekom bilgisayar kampanyası 2013

Bir Cevap Yazın