TTNET VİTAMİN AVANTAJLI PAKET KAMPANYASI

TTNET Vitaminsiz öğrenci kalmasın, TTNET Vitamin Avantajlı Paket Kampanyası ile 12 ay taahhüt karşılığı ilk 2 ay ücretsiz olacak şekilde ayda sadece 6 TL’ye çocuklarınızın eğitimine katkı sağlayabilirsiniz.
lköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8

Lise 1, 2. sınıf

Öğrencilerinin,
Öğrenci velilerinin,
Öğretmenlerinin,

faydalanabileceği, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak geliştirilmiş “İnternet üzerinden alınan eğitim destek hizmeti” olan Vitamin, TTNET abonelerine özel avantajlı paketiyle artık daha cazip. Tüm TTNET müşterilerine, 12 ay taahhüt şartı ile TTNET Vitamin Avantajlı paketi ilk 2 ay ücretsiz sunulacak, indirim dönemi sonrasında ise aylık sadece 6 TL ‘ye ücretlendirilecektir.

Vitamin, sunduğu sesli, görsel, üç boyutlu konu anlatımları, canlandırmalar ve interaktif etkinlikler ile öğrencinin tüm duyularına hitap ederek aktif öğrenmeyi tetikliyor. Bu, öğrencinin dikkatini öğrenme sürecine odaklayabilmesini sağlıyor. Öğrencinin kavramlarla konular arasında ilişkiler kurmasını ve bu amaçla harekete geçme güdüsünü besliyor. Böylece en soyut kavramlar bile, öğrenci tarafından kolaylıkla ve kalıcı olarak anlaşılıyor.

Söz konusu paketlerin MTS sistemindeki adı, “TTNET VİTAMİN TAAHHÜTLÜ AVANTAJLI PAKET” dir. Vitamin kampanyasına ilişkin diğer detaylar, bilgilendirme sunumu ve sıkça sorulan sorular ekte yer almaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR
1. Kampanya kapsamında hangi Vitamin paketini alabilirim?
Kampanya kapsamında TTNET Vitamin Avantajlı Paket alınabilirsiniz.
2. Kampanya’nın avantajı nedir?
12 Aylık taahhüt karşılığında ilk 2 ay ücretsiz kullanım söz konusudur.
3. Kampanya başlangıcında seçtiğim TTNET Vitamin Avantajlı paketi ve sınıfı daha sonra değiştirebilir miyim?
12 aylık abonelik taahhüt sonuna kadar TTNET Vitamin Avantajlı paketten başka bir pakete geçemezsiniz. Taahhüt süresi içerisinde TTNET Vitamin Avantajlı paketi iptal etmeniz durumunda, taahhüt cezası söz konusu olacaktır.
TTNET Vitamin aboneliğinde başlangıcında vitaminegitim.com üzerinden kullanıcı TCKN’si ile üye olurken seçilecek sınıf bilgisi, yılda 1 kez değiştirilebilir. Öğrenim dönemi sonunda öğrenci sınıf atladığında, sınıf bilgisi sistem tarafından otomatik olarak güncellenecektir.
4. Kampanya indirim süresi bittikten sonra paketin aylık ücreti ne kadar olacaktır?
İndirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti uygulanacaktır.
Şubat 2013 itibariyle TTNET Avantajlı paket yürürlükteki paket ücreti 6 TL / Ay (KDV Dahil). Tarifelerde değişiklik olması halinde indirim dönemi sonrasında yürürlükteki paket ücretleri uygulanacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR
1. Vitamin Eğitim Nedir?
Vitamin İlköğretim ve Lise öğrencilerinin derslerine yardımcı olmak, sınavlarda başarılı olmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş online eğitime destek hizmetidir.
Öğrenciler, İlköğretim 4. sınıftan Lise 11. sınıfa kadar, “Vitamin Dersler” ve “Vittrin” alanlarında listelenmiş olan içerikler kapsamındaki tüm konu anlatımları,çözümlü örnekler, deneme sınavları, özel dersler gibi bir çok farklı eğitime satın alarak veya ücretsiz kısıtlı kullanım ile erişebilirler.
2. Vitaminegitim.com ile ne değişti?
Bugüne kadar açılan tüm Vitamin sitelerini (MEB Vitamin, TTNET Vitamin, Biri Vitamin, Smile Vitamin, Uğurlu Vitamin, Vitamin İlköğretim, Vitamin Lise) buluşturan bir eğitim sitesidir. Vitamin Eğitim kapsamında sunulan ücretsiz üyelik modeli ile tüm öğrenciler Vitamin’in eğitsel içeriklerine ücretsiz olarak ulaşıp, dilediklerini kullanabilirler. İlköğretim 4. Sınıftan lise 11. sınıfa kadar, “Vitamin Dersler” alanında listelenmiş olan dersler kapsamındaki tüm ünitelere ve konu anlatımlarına ücretsiz olarak, günlük kısıtlamalar dahilinde ulaşıp çalışabilirler.
Vitamin ücretsiz üyelik modeli ile tüm öğrencilerin Vitamin’e ulaşıp deneyimlemesine olanak sağlanıyor. Ayrıca öğrenciye, yeni eklenen ve “Vittrin” adı verilen eğitim marketi sayesinde daha fazla içeriğe istendiği zaman ulaşma ve eğitsel uygulamalara abone olma fırsatı veriliyor.

3. Kullanım ve Üyelik seçenekleri nelerdir?
Vitamin’in kayıtlı ve kayıtsız olmak üzere iki farklı kullanım bulunmaktadır. Ücretsiz olarak üye olmadan öğrenci herhangi bir paket satın alınıp, kullanamamaktadır.
Öğrenciler Vitamini şu şekillerde kullanabilir:
Üyelik Gerektirmeyen Kısıtlı Kullanım
Ücretsiz Üyelikle Kısıtlı Kullanım (Kullanım hakkı daha geniştir)
Vitamin Vittrin, paket satın alarak kullanım (Üyelik şarttır)
Vitamin Kart aktivasyonu ile kullanım (Üyelik şarttır)

4. Üye Olmadan Kullanım şartları nedir?
Vitamin Eğitim sitesi üzerinden bir öğrenci kayıt yapmasına gerek olmadan günde 3 eğitim materyalini ücretsiz olarak çalışabilecektir.
Bu eğitim materyallerine ana sayfa üzerinden erişebileceği gibi “Vitamin Dersler” alanından ya da internet arama sonuçlarından ulaşabilir.
Günlük ücretsiz kullanım hakkı dolduğunda üyelik ekranına yönlendirecektir.

5. “Vitamin Ziyaretçisi” kimdir?
Vitamin Eğitim sitesinden Vitamin üyesi olmadan, günlük kısıtlama dahilinde yararlanan kullanıcımızdır.

6. “Ücretsiz Üyelik” nedir?
Vitamin’in tüm öğrencilere açtığı ücretsiz, yeni bir kullanım modelidir. Ücretsiz üyelikle tüm Vitamin kullanıcılarının yararlandığı, üyelere özel arayüze ulaşıp kullanma hakkını elde edersiniz. 5 içeriğe kadar ücretsiz olarak Vitaminden faydalanabilirler.

7. Kimler üye olabilir?
Vitamin’e 20 yaşından küçük olan öğrenciler ve tüm öğretmenler üye olabilir.

8. TTNET Avantajlı paket nedir? Ne avantajı var?
TTNET kullanıcılarına özel paketlerdir. Kullanıcılar birden fazla Vitt’i aynı anda alarak hem indirimden yararlanıp kârlı çıkarlar hem de ödemelerini TTNET faturalarına yansıtarak kolay bir ödeme yapma fırsatına sahip olurlar.
15 TL/ay + 15 TL/tek ödeme değerindeki bir pakete, ayda yalnızca 6 TL’ye TTNET müşterilerine özel sunulmaktadır !

9. Kullanım süresine göre kaç tür Vitt var?
1.Aylık ödenen Vitt’ler
Bu tür Vitt’lerin ödemeleri sizden her ay otomatik olarak alınır ve iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Böylece, ayda bir aynı işlemleri yaparak satın alma derdinden kurtulursunuz. Bunlar, konu anlatımları gibi her dönemde ihtiyaç duyduğunuz Vitt’lerdir.
2. Yıllık ödenen Vitt’ler
Bu tür Vitt’ler 1 defa satın alıp 1 yıl boyunca kullanım hakkına sahip olduğunuz, deneme sınavları, testler gibi daha çok dönemsel olarak ihtiyaç duyduğunuz Vitt’lerdir.

10. “Vittrin” Nedir?
Vittrin, www.vitaminegitim.com sitesinde kayıtlı olan Vitamin üyelerinin, Vitt adı verilen eğitsel uygulamalardan dilediklerini satın alabildikleri bir market alanıdır.

11. “Vitt” Nedir?
Vitt, www.vitaminegitim.com sitesinde kayıtlı olan Vitamin üyelerinin, Vittrin aracılığı ile ücretli veya ücretsiz olarak sahip oldukları eğitsel uygulamalardır.

12. Nasıl Vitt satın alırım veya bir Vitt’e nasıl abone olurum?
Bir Vitt satın almak için, öncelikle kayıtlı bir kullanıcı yani Vitamin üyesi olmanız gerekiyor. Satın alınmış olan Vitt sadece kullanıcı tarafından görülebileceğinden, satın alma işleminin öğrenci hesabı üzerinden yapılmasında fayda vardır. Almak istediğiniz Vitt’i inceledikten sonra, fiyat düğmesine tıkladığınızda, ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu alanda ilk olarak, “Ödeme Seçenekleri” başlığı altında, ilgili Vitt’in ödemesini yapacağınız ödeme kanalını seçin (TTNET aboneleri için TTNET ödeme kanalı ). Daha sonra, Uzak Mesafe Satış Sözleşmesini ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini okuyun ve kabul ediyorsanız ilgili kutucuğu işaretleyin.

13. TTNET Faturama Yansıt Ödeme Seçeneği nedir?
Bu ödeme kanalının geçerli olması için, hâlihazırda TTNET ADSL hattı kullanıcısı olmanız gerekiyor. Bu seçenekle, satın aldığınız Vitt’lerin ücreti TTNET faturanıza eklenecektir.
Ödeme kanalları arasından “TTNET Faturama Yansıt” seçeneğini işaretlediğinizde, karşınıza “TTNET Tek Şifre” ekranı gelecektir.
Ödeme, bu ekranda TTNET Tek Şifre kullanıcı e-postanızı ve TTNET Tek Şifrenizi girdikten sonra gerçekleşir.
Bu şekilde, ödemeniz TTNET faturanıza yansıtılır. İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra, abonesi olduğunuz Vitt’e, “Benim Vitt”lerim alanından ulaşabilirsiniz.

14. Vittrin’den satın almak güvenli mi?
Bir Türk Telekom şirketi olan Sebit tarafından hazırlanan Vitamin, halen 1 milyondan fazla kişinin üye olduğu, güvenilirliği kanıtlanmış bir platformdur. Satın alma işlemleriniz, gizliliğe son derece önem verilen, güvenilir platformlarda yapılmaktadır. Sitemizde güvenliğinizi sağlamak için, kullanıcı ve site arasında gerçekleşen iletişimde “128 bitlik SSL sertifikası” kullanılmaktadır.

15. TTNET Avantajlı Paketi satın aldım, kullanmaya başlamak için ne yapmalıyım?
Öncelikle www.vitaminegitim.com sitesine girerek 20 yaşından küçük bir kullanıcı TCKN si ile üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra yine www.vitaminegitim.com sayfası üzerinden TTNET Vitamin Kullanıcı Yönetimi sayfasından (https://www.vitaminegitim.com/ayarlar/adsl-login.jsp) , TTNET Hizmet No, TTNET Kullanıcı Adı ve Şifresini girmeniz gerekmektedir (Bu bilgiler için TTNET Bayi, Ofis ve çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.). Karşınıza çıkan ekranda almış olduğunuz Vitt paketinin yanına daha önce oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifresini girerek aktivasyonu tamamlayabilirsiniz.

16. Satın aldığım Vitt’ler nerede?
Vitamin Eğitim Satın almış olduğunuz Vitt’lere ulaşmak için önce, www.vitaminegitim.com sitesine kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmış olmanız gerekiyor.Karşınıza çıkan ekranın sol üst köşesinde göreceğiniz kendi adınıza tıkladığınızda açılan menüden “Benim Vitt’lerim”e ulaşabilir, almış olduğunuz bütün Vitt’leri bir arada görebilirsiniz.

17. Satın alma işlemimin gerçekleştiğinden nasıl emin olabilirim? Hangi hizmetler için ne ödemeler yapmışım?
Satın aldığınız Vitt “Benim Vitt’lerim” alanında görünüyorsa, ödemenizin sorunsuz gerçekleştiğinden ve bu Vitt’in kullanım hakkının sizde olduğundan emin olabilirsiniz demektir. Online olarak Vitt satın almak için vermiş olduğunuz bütün siparişlere “Benim Vitt” lerim alanının sağ alt köşesindeki “Siparişlerim” düğmesine basarak ulaşabilirsiniz. Açılan ekranda, o güne kadar aldığınız Vitt’lerin bütün ödemelerini görebilirsiniz.

18. “Siparişlerim” nedir? Ne işe yarar?
Online olarak Vitt satın almak için vermiş olduğunuz bütün siparişlere “Benim Vitt’ lerim” alanının sağ alt köşesindeki “Siparişlerim” düğmesine basarak ulaşabilirsiniz. Açılan ekranda, o güne kadar aldığınız Vitt’lerin bütün ödemelerini görebilirsiniz.

19. Almış olduğum Vitt’i iptal edebilir miyim?
Almış olduğunuz Vitt, her ay düzenli olarak ödeme talimatı verdiğiniz bir Vitt ise bu Vitt’in düzenli ödeme talimatını iptal edebilirsiniz. Böylece bir sonraki ay üyeliğiniz yenilenmeyecektir. Ancak almış olduğunuz Vitt, tek bir ödeme ile alınmış bir Vitt ise iptal edemezsiniz. Tek seferde alınan sınav, canlı sınav gibi Vitt’lerin iade imkanı bulunmamaktadır. Aylık Vitt’lerden almış olduğunuz Vitt’in ödeme talimatını iptal etmek için, “Benim Vitt’lerim” alanının sağ alt köşesindeki “Siparişlerim” düğmesine tıklayınız. Açılan ekranda ise yine sağ altta görülen “Ürün İptali” düğmesine tıklayınız. Karşınıza, “Ürün İptal” ekranı çıkacaktır. Burada, iade etmek istediğiniz Vitt’in yanındaki “İptal et” düğmesine tıkladığınızda ise onay almak üzere tekrar şifreniz sorulacaktır. Şifrenizi doğru girdikten sonra işleminizin onaylandığını göreceksiniz. İptal ettiğiniz Vitt’i, yenilenme zamanına kadar “Benim Vitt’lerim” altında görmeye devam edeceksiniz. Sonrasında ise Vitt’iniz yenilenmeyecek ve “Benim Vitt’lerim”den silinecektir.

20. Devlet okulunda görevli öğretmenim. Vitamin’i nasıl kullanabilirim?
Devlet okullarında görevli olan öğretmenlerimiz Türk Telekom’un sosyal sorumlulukla eğitime verdiği destek kapsamında, hem okullarından hem de evlerinden ücretsiz olarak Vitamin özelliklerini ve etkinliklerini kullanabilirler. Bu hakka sahip olmak için yapılması gereken tek şey, okula bağlı internet hattı üzerinden, “Üye Ol” alanında, “Öğretmen” üyeliği kısmındaki “MEBBİS Girişi” üzerinden giriş yapmaktır. Bağlı bulundukları okul üzerinden bir kez giriş yapan öğretmenlerimiz, istedikleri her yerden Vitamin öğretmen özelliklerini kullanabilirler.

21. Devlet okulu öğrencisiyim. Vitamin’i nasıl kullanabilirim?
Devlet okullarında okuyan öğrenciler Türk Telekom’un sosyal sorumlulukla eğitime verdiği destek kapsamında, gelişmiş Vitamin özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirler. Bunun için, okullarından Vitamin’e T.C. Kimlik Numaraları ile “Öğrenci” üyeliği adımlarını takip ederek üye olup giriş yapmaları yeterlidir. Daha önce üye olan öğrencilerin tekrar üyelik adımlarından geçmelerine gerek yoktur. Vitamin’i, okullarından giriş yaparak kullanabilirler.

22. Özel okulda görevli öğretmenim. Vitamin’i nasıl kullanabilirim?
Kurumsal olarak Vitamin üyesi olan okullardaki öğretmen ve öğrencilerimiz, “Giriş” bölümünden giriş yaparak Vitamin’i kullanabilirler.

ADSL kampanyaları

  • ttnet vitamin
  • ttnet vitamin kampanyası
  • EL LANLARI TTNET
  • ttnet vitamin paketi
  • Vitamin ttnet

Bir Cevap Yazın