TTNET ADSL Kampanyaları

TTNET ADSL kampanyaları 2013 yılında da devam ediyor.  Adsl başvurusu yapmadan önce mutlaka ADSL kampanyalarını inceleyiniz. Taahhütlü Adsl kampanyaları verdiğiniz taahhüt boyunca size indirimler kazandıracaktır. 1 yılda ADSL aboneliğinizi kampanya üzerindenn yaptığınızda 200 TL ye varan kazançlar elde edebiliyorsunuz.

TTNET ADSL Kampanyaları

adsl kampanyalari 2013 TTNET ADSL Kampanyaları

TTNET ADSL kampanyaları

TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyası

Kampanya Detayları : 12 ay indirimli internet kullanırken telefon görüşmelerinizi de dakikası 10 kuruştan yapabileceksiniz.Kampanyadan yararlanmak için telefon aboneliği almanıza gerek yok. İnternet hattınız üzerinden telefon hizmetini de kullanabileceksiniz.

12 ay indirim kampanyasında TTNET NET6 tarifesi ve telefon hizmeti ayda sadece 44.99 TL

Sınırsız internet kullanmak isterseniz TTNET NETLİMİTSİZ ve telefon hizmetini içeren tarifeyi seçebilirsiniz. Bu tarifede aylık ödeyeceğiniz miktar 64.99 TL

TTNET Alo ve İnternette 12 Ay İndirim Kampanyasında her ay 15 TL kazançlı çıkıyorsunuz. 1 yılda 180 TL karlı çıkmış oluyorsunuz.

Avantajları: ilk 3 ay Tivibu Web aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir. Bilgisayarınızdan televizyon izlemenin keyfini Tivibu farkıyla çıkartabileceksiniz.

TTNET Alo paketi ile akşam 7den sabah 7ye kadar arkadaşlarınızla ücretsiz olarak konuşabileceksiniz. 1 ay boyunca hediye 3000 dakikanızla

Koşulları:

 • 12 ay taahhüt internet ve telefon hizmetlerini kapsar ve bu süre boyunca indirimli fiyatlardan sunulur. 13. aydan itibaren, hizmetlere ait paketlerin yürürlükteki aylık fiyatları geçerlidir.
 • Fiyatlara internet ve telefon için bağlantı ücretleri, kota aşım ücretleri ve ek hizmetlere ilişkin ücretler dahil değildir. Aylık) tüm vergiler dahil 64,99 TL ve 44,99 TL’lik paketler dışında, internet ve telefon hizmetlerine ait farklı tarife/paketlerin yer aldığı paketler oluşturulabilir.

2 Ay Ücretsiz 10 Ay İndirim Kampanyası

Kampanya Detayları:  24 ay taahhüt veren bireysel/tüzel ve taahhütsüz abonelerimize özel olan bu kampanyada 2 ay ücretsiz 10 ay ise 19,90 TL den başlayan fiyatlarla internete kavuşacaksınız.

Kotalı internet tarifelerini tercih ederseniz TTNET NET6 paketine ilk 2 ay hiç ücret ödemeyeceksiniz. Sonraki 10 ay sadece 19,90 TL ödeyeceksiniz. 6 GB internet kotanız olacak.

Sınırsız internet istiyorsanız size TTNET NETLİMİTSİZ paketini önereceğiz. İlk 2 ay ücret ödemeden kullanacaksınız ve sonraki aylar 39,90 TL ödeyeceksiniz. Kotasız, sınırsız interneti dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Avantajları: ilk 3 ay Tivibu Web aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir. Bilgisayarınızdan televizyon izlemenin keyfini Tivibu farkıyla çıkartabileceksiniz.

Detaylı Bilgi

Koşulları:

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET ADSL/TTNET Yalın İnternet tarife paketleri için geçerlidir
 • Kampanyadan bireysel/kurumsal yeni ve taahhütsüz mevcut müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti, 3. Aydan itibaren ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına, ilk 2 ay ücretsiz dönem de dahil olmak üzere, aylık 15 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlerden ayrıca yansıtılacaktır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.

TTNET HEPNET Kampanyası

Kampanya Detayları:  İnternet alışkanlıklarından vazgeçemeyen, sürekli ADSLye ihtiyaç duyan müşterilerimiz için oluşturulmuş bir kampanya paketidir. TTNET ADSL, Mobil 3G ve TTNET kablosuz (WiFi) internet hizmetlerinin her üçünü de bir paket içerisinde alabileceksiniz.12 ay taahhüt verdiğinizde ilk 3 ay indirimli olarak kullanabileceksiniz.

8 Mbps hızında 4 GB ADSL, 4 GB 3G mobil internet ve binlerce noktada bedava TTNET Wifi hizmeti ilk 3 ay sadece 30 TL. Sonraki 9 ay 40 TL ödemeye devam edeceksiniz.

8 Mbps hızında 6 GB ADSL, 4 GB 3G mobil internet ve binlerce noktada bedava TTNET Wifi hizmeti ilk 3 ay sadece 33 TL.Sonraki 9 ay 43 TL ödemeye devam edeceksiniz.

8 Mbps hızında SINIRSIZ ADSL, 4 GB 3G mobil internet ve binlerce noktada bedava TTNET Wifi hizmeti ilk 3 ay sadece 63 TL.Sonraki 9 ay 73 TL ödemeye devam edeceksiniz.

Avantajları: Kampanya kapsamında başvuran herkese 3 ay Tivibu Web aboneliği hediye edilecektir.

Koşulları:

 • Kampanyadan 22 Eylül 2011 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında tüm yeni ve mevcut taahhütsüz bireysel ve kurumsal müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyadan TTNET ADSL/TTNET YALIN İNTERNET abonesi ve TTNET Mobil 3G HEPNET (abonenin tercihine göre 4 GB ya da 6 GB) İnternet tarifesi abonesi olan ve 12 ay taahhüt vererek ilgili kampanya taahhütnamelerini imzalayan aboneler taahhütnamelerde yer alan koşullarla faydalanabilirler.
 • TTNET Mobil 3G HEPNET (abonenin tercihine göre 4 GB ya da 6 GB) tarifesi aboneliğinin devam ettirilmesi şartı ile kampanya süresince TTNET WiFi Sınırsız internet paketi abonelere ücretsiz sunulacaktır.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.

TTNET Yalın(Telefonsuz) İnternet Kampanyaları

Telefon olmadan internet isteyenler için kaçırılmayacak ADSL kampanyası. Sadece internet isteyen bireysel, tüzel abonelerimiz kampanyadan yararlanabilecekler. Üniversitelilere özel indirimli Yalın İnternet kampanyası ile artık öğrenciler de telefon abonesi olmadan sadece internet sahibi olabilecek.

Yalın İnternet Kampanyası 2013

Kampanya Detayı: 12 ay taahhüt verin 1 sene boyunca Yalın İnternet hizmetini çok uygun fiyatlarla kullanın. Kampanya kapsamı dışında alınan Yalın internet erişim ücreti taahhüt vermeniz durumunda sizden alınmayacaktır. Ayrıca modeminiz de TTNET tarafından size hediye edilecektir.

Yalın NETLİMİTSİZ paketi 2013 yılında da ayda 64,99 TL den 12 ay indirimli olarak yeni abonelerimize açık olacaktır.

Yalın NET6     8 Mbps’ye kadar     6 GB     TL44,99 x 12 ay
Yalın NET12     8 Mbps’ye kadar     12 GB     TL56,99 x 12 ay

Avantajları: Yalın internet tarifenize ek olarak 3 ay ücretsiz kullanabileceğiniz Tivibu Web aboneliği de hediye edilmektedir. Her ay 15 TL erişim ücreti sizden alınmamaktadır.

Koşulları:

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen Yalın NET6, Yalın NET12, Yalın NETLİMİTSİZ, Yalın ULTRANET LİMİTSİZ, Yalın 8LİMİTSİZ ve Yalın NETLİMİTSİZ Plus tarife paketleri için geçerlidir. Kampanyadan yeni abone olacak ve mevcut taahhütsüz tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için 12 ay taahhüt vermek gerekmektedir. 12 ay taahhüt vererek Yalın İnternet Kampanyası’na katılan ve kampanyaya dahil olan paketlerinden birini alan abonelere 12 ay boyunca indirim sunulacaktır. 12 ay sonunda abone yürülükteki paket fiyatları üzerinden faturalandırılır.
 • Kampanya ihlali halinde, kampanya kapsamında sunulan avantajlar ve aboneye verilen altyapı ile uyumlu modem ve bağlantı ücretine ait tutarlar faturalandırılır.
 • Yeni aboneliklerde 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
 • TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve ADSL internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.

TTNET Üniversiteli Kampanyası 2013

 Kampanya Detayı: Üniversite öğrencilerinin internet abonesi olabilmesini sağlayan bir kampanya. Üniversite okuyan öğrenciler evlerine  Üniversiteli Kampanyası ile sınırsız ya da kotalı internet alabilecekler.

12 ay taahhüt vererek ayda 49.99 TL ödeyeceksiniz. Yalın internet ücreti de öğrencilerden alınmayacak. 63 TL+15 TL  olan limitsiz internet paketine sadece 49.99 TL ödeyerek ekonomik fiyatlarla sahip olacaksınız.

Avantajları : Yalın üniversiteli kampanyasına abone olan bütün öğrencilere ilk 3 ay boyunca Tivibu Web aboneliği ücretsiz olarak verilmektedir.

Koşulları:

 • Kampanya 5 Kasım 2012 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Üniversiteli Kampanyası Yalın NET4, Yalın NET6, Yalın NET12, Yalın NETLİMİTSİZ, Yalın NETLİMİTSİZPLUS, Yalın 8LİMİTSİZ paketleri için geçerlidir.
 • Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri* kampanyaya dahil olan TTNET Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.

TTNET Netlimitsiz Plus İndirimli Fiyat Kampanyası 2013

Sizde TTNET kullanıcısıysanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Sınırsız internet kullanırken 50 gb kotayı aştığınızda hızınızda bir düşme yaşarsınız bu düşüşü yaşamamak iin TTNET NETLİMİTSİZ PLUS kampanyasına geçerek AKN kotanızı 100 GB yapabilirsiniz.

NETLİMİTSİZ PLUS ile 8 Mbps hızında internetiniz olacak ve 12 ay boyunca ayda sadece 69 TL ödeyeceksiniz. Üstelik taahhüt yok. 12 ay indirimli kullanabilirsiniz. Normal tarife fiyatı 93 TL olduğunu düşündüğünüzde gayet avantajlı bir kampanya.

İnternet Paketi Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kampanya İndirimli Aylık Paket Fiyatı İndirimsiz Aylık Paket Fiyatı
NETLİMİTSİZ Plus 8 Mbps’ye kadar Limitsiz TL69 x 12 Ay TL93

Kampanya Şartları

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET ADSL/TTNET Yalın İnternet tarife paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan 27 Şubat 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında bireysel ve kurumsal mevcut müşterilerimiz yararlanabilir.
 • TTNET Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 15 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlerden ayrıca yansıtılacaktır.
 • Kota aşımı yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilir.
 • Taahhütü devam eden abonelerin mevcut taahhütleri geçerli olup kampanya kapsamında ekstra taahhüt alınmayacaktır. Abonelik iptali durumunda kampanyaya taşınmış bir taahhüt varsa NETLİMİTSİZ Plus İndirimli Fiyat Kampanyası dönemindeki süre için ceza yansıtılmaz. NETLİMİTSİZ Plus İndirimli Fiyat Kampanyasına geçişine kadar olan süre içinse ilgili kampanya koşulları uygulanır.

ADSL kampanyaları

 • ttnet kampanyalari 2013
 • ttnet kampanya 2013
 • internet kampanyaları 2013
 • ttnet kampanyalar 2013
 • ttnet internet kampanyaları 2013

Bir Cevap Yazın